15.05.2012 SALI KÖY ŞENLİĞİ

10.00  Voleybol Turnuvası (Çim Alan Havuz Arkası)

12.00  Satranç Turnuvası (Çim Alan)

13.00  Serdar Gökalp ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Büyük Salon)

14.00  Tara Hopkins Çöp Madam ‘’Söyleşi’’ (İİBF Bordo Salon)

15.00 Bilgehan Demir (Oditoryum Sinema Salonu)

16.00  Halk Oyunları Bursa Yöresi   (Amfi Tiyatro)

16.15  Deney Sunumu (Amfi Tiyatro)

16.30  Bağlama Solo (Amfi Tiyatro)

17.00  Deney Sunumu (Amfi Tiyatro)

17.15  Halk Oyunları Bursa Yöresi  (Amfi Tiyatro)

17.30  Deney Sunumu (Amfi Tiyatro)

17.45  Solo Gitar Şiir (Amfi Tiyatro)

18.15  Deney Sunumu (Amfi Tiyatro)

18.30  Halk Oyunları Zeybek (Amfi Tiyatro)

18.45  Deney Sunumu (Amfi Tiyatro)

19.00  Rakkas (Amfi Tiyatro)

20.00  Batolit (Amfi Tiyatro)

21.00 YENİ TÜRKÜ ‘’Ana Konser’’ – Çim Alan

 

16 .05. 2012 – ÇARŞAMBA

10.00  Atatürk Anıtı Açılış Töreni ve Şenlik Yürüyüşü

10.00 Basketbol Turnuvası

12.00 Ececan Gümeci  ‘’Söyleşi’’ (İİBF Bordo Salon)

13.00 Bulut ‘’Konser’’ (Çim Alan)

13.00  Dinle Sevgili Dizi Ekibi ‘’Söyleşi’’(Oditoryum Büyük Salon)

13.30  Asuman Dabak,‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Sinema Salonu)

14.00 Karacabey Meslek Yüksek Okulu Halk Oyunları Gösterisi (Amfi Tiyatro)

14.00 Hayal Mayel ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14:00 Ayça İnci “Söyleşi” (Oditoryum Büyük Salon)

14.30 ‘Anı Yaşamak’ Film Gösterimi (Oditoryum Sinema Salonu)

15.00 Bursa Büyük Şehir Belediyesi – Sanat Müziği Korusu (Amfi Tiyatro)

15.00 Balans ‘’Konser’’ (Çim Alan)

16.00 Beyazıt Öztürk ‘’ Söyleşi’’ ( Oditoryum Büyük Salon)

16.00 Karacabey Meslek Yüksek Okulu Tiyatro Kulübü- Akıl Mektebi (Oditoryum)

16.00 I-Pop ‘’Konser’’ (Çim Alan)

16.00 Bursa Kent Konseyi Engelliler Halk Müziği Korosu (Amfi Tiyatro)

17.00 U.Ü Halk Oyunları Ekibi (Amfi Tiyatro)

17.30 Tango Evita – Tango Gösterisi (Amfi Tiyatro)

18.30 ‘’ What The Funk’’ (Amfi Tiyatro)

19.00 U.Ü Halk Müziği Korosu (Oditoryum Kongre Salonu)

19.30 BAKKAL (Amfi Tiyatro)

20.00 Anadolu Üniversitesi Halk Müziği Korusu (Oditoryum)

21.00 MODEL “ Ana Konser” – Çim Alan

23.00 Erdem Güreler ve Ekibi (Amfi Tiyatro)

00.00 Büyükçekmece Belediyesi Roman Orkestrası (Amfi Tiyatro)

 

 

17.05.2012 PERŞEMBE

13.00 Okçuluk Turnuvası (Okçuluk Alanı)

13.00 A-Rıza ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Sinema Salonu)

13.00 Alanguva ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14.00 Kadir Özdal ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Sinema Salonu)

14.00 Vırus ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14.30 Emine Örnek Bilim Adamları Dans Gösterisi (Amfi Tiyatro)

15.00  BKM Mutfak ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Büyük Salon)

15.00 Magnet ‘’Konser’’ (Çim Alan)

16.00 Gemlik Zeybek Ekibi (Amfi Tiyatro)

16.00 80 Kalibre ‘’Konser’’ (Çim Alan)

16.30 TS Uludağ Horon Ekibi (Amfi Tiyatro)

17.00 Stand-By Rock Grubu (Amfi Tiyatro)

18.00 Bursa Büyükşehir Belediyesi – Romen Ekibi (Amfi Tiyatro)

19.00 Burak Alper ve Ekibi (Amfi Tiyatro)

19.00 U.Ü Halk Oyunları Ekibi (Oditoryum Kongre Salonu)

21.00 HAYKO CEPKİN “Ana Konser” – Çim Alan

23.00 Levent Uçar ile Eğlence (Amfi Tiyatro)

00.00 Msc Power Dans Gösterisi (Amfi Tiyatro)

 

18.05.2012 CUMA

13.00 Halat Çekme Yarışması (Çim Alan)

13.00 Define Avı (Mediko Önü)

13.00 Mekanik ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14.00 Furtherıal  ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14.30 Zeki Demirkubuz ‘’Söyleşi’’ (İİBF Bordo Salon)

15.00 Elde Var Hayat Dizi Ekibi  ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Büyük Salon)

15.00 Temas ‘’Konser’’ (Çim Alan)

15.00 Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Ritim Korosu (Amfi Tiyatro)

16.00 Mehmet Turgut ‘’Söyleşi’’ (Oditoryum Sinema Salonu)

16.00 Bursa Büyükşehir Belediyesi Halk Müziği Korusu (Amfi Tiyatro)

16.00 Morıboundoblıvıon ‘’Konser’’ (Çim Alan)

17.30 U.Ü Dans Topluluğu Gösterisi (Amfi Tiyatro)

18.00 Ege Üniversitesi Latin Danslar Topluluğu (Amfi Tiyatro)

18.30 İzmir Üniversitesi Latin Danslar Topluluğu ve Halk Oyunları Ekibi (Amfi Tiyatro)

19.00 Grup Angora (Amfi Tiyatro)

20.30 Sponn Rock Grubu (Amfi Tiyatro)

21.00 AYDİLGE ‘’Ana Konser’’  (Amfi Tiyatro)

23.00 Hayal Et Rock Grubu (Amfi Tiyatro)

 

19.05.2012 CUMARTESİ

08.00 Oryantring Yarışması

13.00 Mystıc ‘’Konser’’ (Çim Alan)

13.00  Oldu Teşekkürler Ekibi ‘’Söyleşi’’  (İİBF Bordo Salon)

14.00 Tansiyon  ‘’Konser’’ (Çim Alan)

14.30 Jehan Barbur ‘’Söyleşi’’  (Oditoryum Sinema Salonu)

15.00 U.Ü Kreş Gösterisi (Amfi Tiyatro)

15.00 Voodoomedıcıe ‘’Konser’’ (Çim Alan)

15:30 Ezgi Ünal Kır–Astroloji, Burçlar ve Çakralar (Astroloji) (Oditoryum Sinema Salonu)
16.00 Osmangazi Belediyesi Sanat Müziği Korosu (Amfi Tiyatro)

16.00 Veto ‘’Konser’’ (Çim Alan)

16.30 Sportif Etkinlikler Ödül Töreni (Amfi Tiyatro)

17.00 Yoga Topluluğu – Sahaja Yoga (Amfi Tiyatro)

17.00 Boğaziçi Caz Korosu (Oditoryum Büyük Salon)

17.30 Grup Zıkkım (Amfi Tiyatro)

19.00 Saydam (Amfi Tiyatro)

19.30 Müjdat Gezen Sanat Merkezi Dans Gösterisi (Amfi Tiyatro)

19.45 Bursa Tango Dans Gösterisi (Amfi Tiyatro)

19.30 Moda ve Tasarım Topluluğu Defilesi (Oditoryum)

20.15  Msc Power Dans Gösterisi (Amfi Tiyatro)

21.00 FERİDUN DÜZAĞAÇ “Ana Konser” – Çim Alan

23.00 Free On Board (Amfi Tiyatro)